Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace OK

Kariéra

Společnost Conectart s.r.o., člen skupiny KKCG, nabízí úplné portfolio služeb kontaktních center a je jedním z nejrychleji rostoucích operátorů v oblasti "Business Process Outsourcing"

V současné době pro nás pracuje více než 400 zaměstnanců ve třech lokalitách. Neustále rozšiřujeme své řady a hledáme kolegy, kteří budou pracovat na stávajících projektech pro naše partnery.

Volné pozice

Kolín

Pomáhejte zákazníkům na informační lince 1188

Jste z Kolína a okolí? Potřebujete práci ihned? U nás se nudit nebudete. Při práci na informační lince 1188 je každý den originál. Připojte se k nám.

Kolín
100 - 162 Kč/hod
Více informací
Praha

Prodejce po telefonu - HPP, doba neurčitá

Jsme přátelský tým lidí, které pojí společná vášeň – obchod. Spolupracujte s námi na již zavedených a úspěšných projektech.

Praha
25 000Kč FIX + provize
Více informací
 
Ústí nad Labem

Prodejce po telefonu

Máte obchodního ducha a baví Vás obchod? Máte ambice a chuť vyniknout? Staňte se naším kolegou. Nabízíme mnoho zaměstnaneckých výhod.

Ústí nad Labem
25 000Kč FIX
Více informací

Příběhy kolegů

 
 

Transforms How You Spend Time

Díky dlouholetým zkušenostem se službami v oblasti BPO a s multikanálovou komunikací dokážeme skloubit tradiční i moderní způsoby komunikace tak, abychom našim zákazníkům vždy poskytli profesionální služby externího kontaktního centra.

Patří sem převážně procesy v oblasti: