Call Steering

Přirozená navigace hlasem

Navigace v hlasových stromech na zákaznických linkách pomocí klávesnice telefonu je snad jednou z nejstarších historických pozůstalostí v telefonních službách. Proto tento způsob nahrazujeme technologií call steeringu, která je schopna nasměrovat zákazníky přímo na ty správné operátory Vašeho kontaktního centra, a to prostřednictvím prostého vyslovení požadované volby do telefonu.


Široké možnosti využití

Na co všechno se dá call steering využít? Tak například:

  • Ve firmě pro směrování hovorů na konkrétní pracovníky na základě vyslovení jejich jména.
  • V zákaznické péči pro směrování hovorů na konkrétní oddělení bez nutnosti navigace ve složitém IVR stromu (např. reklamace, technická podpora, …).
  • V kontaktním centru pro ověřování volajících na základě platného čísla smlouvy.
  • V pojišťovnictví pro nadiktování RZ automobilu nebo čísla smlouvy před spojením s operátorem.
  • V automatickém volacím průzkumu zákaznické spokojenosti, kdy zákazník ohodnotí slovně známkou a případně komentářem, který je přepsán do textu.

Snadné nasazení

 

Jednou z velkých výhod call steeringu je přímá dostupnost technologie rovnou ve vaší aplikaci Daktela V6. Není třeba nic doinstalovávat nebo složitě implementovat, stačí jen funkcionalitu povolit, během pár minut nastavit, a máte call steering aktivní se vším všudy.

 


Vyzkoušejte sami

Technologické demo aplikace call steering si můžete sami vyzkoušet na této stránce.

 
 

Transforms How You Spend Time

Díky dlouholetým zkušenostem se službami v oblasti BPO a s multikanálovou komunikací dokážeme skloubit tradiční i moderní způsoby komunikace tak, abychom našim zákazníkům vždy poskytli profesionální služby externího kontaktního centra.

Patří sem převážně procesy v oblasti: