Petr Studnička se stal členem dozorčí rady ADMEZ

10. 6. 2019

Generální ředitel kontaktních center Conectart, Petr Studnička, se stal členem dozorčí rady Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu ADMEZ. Do nové pozice byl jmenován 22. 5. 2019 a jeho hlavními prioritami je posílení etiky v oboru, zviditelnění asociace, a především co největší edukace trhu.

„S Conectart jsme členy sdružení ADMEZ již několik let, svou účast tak vnímám jako další významný posun. Myslím, že je potřeba podporovat aktivity, které přispívají ke zlepšení podmínek na trhu a v odvětví, trošku to beru i jako svou povinnost,“ říká Petr Studnička, generální ředitel Conectart.

ADMEZ je profesním sdružením právnických a fyzických osob podnikajících v přímém marketingu a prodeji na dálku. V rámci České republiky je členem Svazu obchodu a cestovního ruchu, na mezinárodním poli pak Federace evropského přímého a interaktivního marketingu (FEDMA) a Evropské konfederace kontaktních center (ECCCO).

Fotografie v tiskové kvalitě nalezete zde.

Kontakt pro média:

Barbora Tillová
Marketingový ředitel
+420 728 185 630
 barbora.tillova@conectart.cz

 
 

Transforms How You Spend Time

Díky dlouholetým zkušenostem se službami v oblasti BPO a s multikanálovou komunikací dokážeme skloubit tradiční i moderní způsoby komunikace tak, abychom našim zákazníkům vždy poskytli profesionální služby externího kontaktního centra.

Patří sem převážně procesy v oblasti: